19.01.18  року учні 7-В класу продовжили  тренінгову роботу  по курсу «Вчимося жити разом». Знайома форма роботи (з попереднього навчального року) викликала позитивні емоції у дітей.  Тема  тренінгу

«Синергія стосунків» була пізнавальною та цікавою для учнів.

Курс «Вчимося жити разом»  розрахований не тільки для освоєння тем предмету «Основи здоров’я». Матеріали, стосовно профорієнтаційної роботи учнів, а саме таких важливих тем, які стосуються визначення своєї мети та своїх планів на майбутнє (подані у тренінговій формі) сприймаються старшокласниками позитивно та змушують не тільки замислюватись,  а моделювати своє майбутнє.

04.01.18  в ООШ№2 продолжается работа по внедрению курса

«Вчимося жити разом». Учні 8-А класу опрацювали у формі тренінгу тему «Стать і статеві ролі»

     У Запорізькій області стартує проекту  «Вчимося жити разом».  Зазначений Проект стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Проект буде впроваджено за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він стане складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Головним партнером проекту є Міністерство освіти і науки України.

        Проект реалізовуватиметься в двох напрямках: формування у  дітей дошкільного віку і школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації  та надання їм психологічної допомоги.

        Планується, що в рамках проекту буде підготовлено за відповідними програмами понад 3 000 вчителів з основ здоров’я та ще стільки ж психологів, соціальних педагогів, волонтерів. Виконавці проекту – громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» (в частині розвитку життєвих навичок) та Національний Університет «Києво-Могилянська Академія» (в частині надання психологічної допомоги).

     Нагадуємо, що  ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку гуманітарному сектору, який потребує значного фінансування, а саме – сектору освіти.

 Ресурсні портали проекту «Вчимося жити разом»: www.autta.org.uawww.helte.org.ua, та www.wordshelp.com.ua.

Учасники проекту: Самарська Оксана Вадимівна, вчитель з основ здоров'я (6-А клас); Пелипенко Світлана Іванівна, класний керівник 10-Б класу. Куратор проекту Ворона Валентина Анатоліївна, заступник директора з ВР

У рамках проекту «Вчимося жити разом» 12 вересня 2016 року розпочались тренінгові заняття «Як досягти мети»

У рамках проекту «Вчимося жити разом» 12 вересня 2016 року було проведено перше тренінгове заняття «Як досягти мети» з учнями 10-Б класу (класний керівник Пелипенко С.І.). На цьому уроці учні переконалися у необхідності планування свого життя; ознайомилися з техніками, які допомагають  ставити «розумні» цілі та звіряти свої бажання з можливостями. «Ціль – це мрія, яка має термін виконання», - такий оптимістичний висновок зробили десятикласники, завершивши тренінг.  Наступне заняття відбудеться у жовтні.